Susa Jewellery

به دنبال نقره های دست ساز با طرح های روز دنیا هستید؟

برند SUSA را به شما معرفی می کنیم . Susa یک بوتیک آنلاین فروش جواهرات دست ساز است. طرح های زیبا و منحصر به فرد این نقره فروشی واقع در انگلستان بسیار زیبا و جذاب هستند. از شما دعوت می کنیم ابتدا فیلتر شکن را روشن کنید و بعد از آن بر روی اسم این برند بزنید و وارد صفحه این نقره فروشی آنلاین شوید.

نمونه ایی از کار های این نقره فروشی در ادامه مطالب گذاشته شده است . به خاطر داشته باشید شما می توانید برای دیدن سایر طرح های نقره این بوتیک آنلاین نقره های دست ساز آنها را در سایت susajewellery.com ببینید.

از آنجا که در دنیا زیور آلات نقره سیاه و سفید مد شده است . تعدادی از طرح های این بوتیک را آورده ایم.

خوبه که بدانیم این برند مدل های اختصاصی توگردنی ، انگشتر ، دستبند را طراحی کرده که در عین شیک بودن بسیار جذاب هم می باشند. اگر شما جزو آندسته از افرادی هستید که تمایل دارید همواره طرح های خاص خود را بپوشید کافی است به آنها یک ایمیل بزنید . اگر در انگلستان زندگی می کنید کافی است به آنها زنگ بزنید.

اگر دوست دارید تعدادی از چارم های نقره ساخت کشور انگلستان را ببینید کافی است بر روی لینک همه محصولات   زده و از این چارم ها دیدن کنید. با خیال راحت خرید خود را انجام دهید . یادتان باشد که ما را در اینستاگرام به آدرس    gifterland.ir  دنبال کنید.